Naše poslanie

Ak hľadáte zaujímavú dekoráciu na stenu vo vintage štýle, ste na správnom mieste. Obchod VintagePosteria ponúka bohatú kolekciu plagátov s retro tematikou. Špecializujeme sa na vytváranie výnimočných nástenných dekorácií vo vintage a retro štýle. Vďaka našim plagátom si môžete zaujímavo zariadiť nielen svoj domov, ale aj svoju kanceláriu, obchod, reštauráciu, hostinec a ďalšie priestory.
Obľuba plagátov vo vintage a retro štýle rastie už mnoho rokov. Využívajú sa pri zariaďovaní miestností v domácnosti, kancelárii a servisných priestoroch. Preto vo VintagePosteria ponúkame celý rad výnimočných plagátov vo vintage štýle.

Spokojní zákazníci z viac ako 25 krajín

Ako to všetko funguje?

Najprv vytlačíme váš plagát.
Všetko presne zabalíme.
vašu objednávku odošleme.
Šťastný kupujúci – misia splnená.

Plagáty vo vintage štýle sa nevyhnutne spájajú s výtlačkami starých plagátov, reklám, športových plagátov alebo obrázkov automobilov, motocyklov či lietadiel. Často odkazujú na americké populárne umenie 50. a 60. rokov dvadsiateho storočia, ako aj na propagandistické plagáty ZSSR. V našej ponuke nájdete obe kategórie a tiež mnoho ďalších tematických kategórií s jedinečnými plagátmi vo vintage štýle. Naša ponuka zahŕňa už niekoľko tisíc motívov a neustále sa rozširuje o nové, obľúbené retro plagáty. Každý plagát vo vintage štýle zakúpený v našom obchode je možné zarámovať alebo umiestniť do antirámu.
Naše plagáty sú vytlačené na vysokokvalitnom plátne, nie na papieri – ako väčšina plagátov na trhu. Tlač sa vykonáva digitálnou technológiou. Celý výrobný proces prebieha v našom výrobnom podniku, vďaka čomu môžeme garantovať najvyššiu kvalitu vintage plagátov na plátne. Naše plagáty ponúkame v štandardných formátoch: A4 – 21×29 cm, A3 – 30×40 cm, A2 – 40×60 cm a A1 – 60×85 cm. Ak však máte záujem o iný, neštandardný retro plagát, kontaktujte nás.
Je dobré spomenúť, že ak sa rozhodnete pre nákup v našom obchode, vyhnete sa poplatkom na dopravu a už pár dní po zadaní objednávky si môžete vychutnať nádherný vintage plagát na Vašej stene.

V číslach

1000 +
výrobkov na webe
450 000 +
odoslaných výrobkov za rok
135 000 +
kupujúcich každý rok
1 mil. +
kilometrov za rok