REKLAMÁCIE

Ak po prevzatí tovaru zistíte technické chyby, ako sú napr.:

  • nesprávna veľkosť,
  • nesprávny materiál,
  • chýbajúca časť vašej objednávky, dajte nám o tom vedieť zaslaním e-mailu na adresu info@vintageposteria.sk.


Ak je to možné, priložte k e-mailu fotografie chyby.
Ak bude vaša reklamácia uznaná, pošleme vám príslušný výrobok alebo vám vrátime peniaze.

POŠKODENIE TOVARU POČAS PREPRAVY

Reklamácie týkajúce sa poškodenia tovaru počas prepravy sa budú riešiť len vtedy, ak zákazník pri prevzatí zásielky vyplní protokol o poškodení.
Ak zistíte akékoľvek poškodenie balíka, otvorte ho v prítomnosti kuriéra a vyplňte s ním protokol. Potom pošlite správu na adresu info@vintageposteria.sk spolu s fotografiou poškodenia. Po prijatí vyššie uvedených informácií vám zašleme na naše náklady nový, plnohodnotný výrobok.

VRÁTENIE

Je pravda, že všetky naše výrobky sú vyrábané na zákazku a nevzťahuje sa na ne právo na vrátenie do 14 dní, ale spokojnosť zákazníka je pre nás mimoriadne dôležitá. Ak sa teda z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že výrobok nechcete, dokonca aj keď ste si to jednoducho rozmysleli, pošlite nepoužitý výrobok späť a dostanete späť peniaze.

Vezmite prosím na vedomie, že vrátený výrobok nesmie byť akokoľvek poškodený ani použitý. Pošlite nám výrobok v pôvodnom obale a uistite sa, že obsahuje všetky položky. Uistite sa, že je váš balík riadne zabezpečený.

Ak splníte všetky vyššie uvedené požiadavky, peniaze vám vrátime do 10 dní od prijatia balíka. Vrátenie peňazí nezahŕňa poslanie a nevzťahuje sa na neštandardné objednávky.

Adresa pre vrátenie tovaru a reklamáciu:

Paxy - Český tisk s.r.o.
Bytčická 76, P.O. BOX 5
01681 Žilina