Automobilové plagáty

Automobilové plagáty

Plagáty s automobilmi sú skutočnou lahôdkou pre každého automobilového fanúšika. Kultové staré autá sú napokon kvintesenciou automobilového koníčka. Pôvabu starých vozidiel neodolajú ani tí, ktorí uprednostňujú moderné a rýchle vozidlá. To je dôvod, prečo sú automobilové plagáty tak obľúbené medzi všetkými, ktorí sú fascinovaní automobilovým priemyslom. Zaujímavo zarámované sa môžu stať ozdobou každej miestnosti. V antirámiku sa budú hodiť do moderných interiérov. Plagáty s autami zarámované v klasickom ráme sa hodia do interiérov zariadených vo vintage alebo retro štýle.

vertikálne
horizontálne

Automobilové plagáty

Plagáty vintage s automobilmi zobrazujú nádherné autá – veterány. Tie, ktoré spájame s rozvojom automobilového priemyslu. V našej ponuke nájdete veľa plagátov s ikonickými vozidlami z rôznych období 20. storočia. Sú tu autá z 30. alebo 40. rokov minulého storočia a autá z neskorších rokov – veľké americké cestné krížniky z 50. rokov a ďalšie. Samozrejme, že v našej galérii plagátov s automobilmi v štýle retro nemôžu chýbať ani európske vozidlá. Na svoje si tu prídu aj milovníci európskych značiek. Bez ohľadu na fázu vývoja automobilov, ktorá sa nám najviac páči, si môžeme vybrať vhodný plagát s vozidlami.

Nadčasová dekorácia

Automobilové plagáty v štýle vintage sú veľmi odlišné, pretože vznikali v rôznych desaťročiach minulého storočia. Sú medzi nimi automobilové plagáty propagujúce značky a modely, existujú plagáty propagujúce automobilové rallye, ako aj reklamy autosalónov a automobilových servisov a fotografie automobilov z konca 20. storočia. Automobilové plagáty v retro štýle nie sú len dekoráciou stien, ale aj akýmsi historickým výletom po stopách vývoja automobilového priemyslu. Práve rozmanitosť prezentovaných vozidiel a spôsob, akým sú prezentované, umožňujú prispôsobiť plagát prakticky akémukoľvek usporiadaniu. Naša ponuka zahŕňa automobilové plagáty udržované v čiernej, bielej alebo sépiovej farbe. Máme tiež plagáty vo výrazných jasných farbách, ako aj v tlmených farbách. Najdôležitejšou vecou na plagátoch historických vozidiel sú však krásne stroje a ich jedinečné kúzlo.

Plagáty s retro automobilmi

Plagáty s retro automobilmi sú samozrejme určené predovšetkým pre mužov, aj keď, ako vieme, existuje aj skupina žien, ktorú fascinuje automobilový priemysel. Nie je o nič menej ľahké si predstaviť izbu pre pánov, na ktorej stenách môžete vidieť práve plagáty s retro automobilmi zarámovanými v rámoch alebo antirámoch. Výberom plagátov z tejto galérie môžeme vytvoriť akúsi cestu rozvoja automobilového priemyslu. Stačí si vybrať niekoľko plagátov s retro automobilmi z rôznych období a ozdobiť nimi steny chodby alebo obývacej izby.

Prezrite si podobné: retro cestopisné plagáty, športové retro plagáty.