Japonské plagáty

Japonské plagáty

Japonsko je jedinečná krajina s jedinečnou kultúrou a umením. Sú úplne odlišné od európskych, pre nás často nepochopiteľné, ale zároveň veľmi fascinujúce. Preto mnohých ľudí fascinuje japonská kultúra a radi sa obklopujú prvkami japonského umenia.

vertikálne
horizontálne

Japonské plagáty sú jednou z foriem dekorácie, ktorou môžeme zdôrazniť svoj záujem o Japonsko. Vďaka nízkej cene a jednoduchému zarámovaniu ich môžeme zavesiť do každej miestnosti. Japonské plagáty ozdobia každú stenu bez ohľadu na štýl a farebné spracovanie. Ak chcete do svojho domova vniesť kúsok exotiky, nech už máte akékoľvek záujmy, odporúčame vám pozrieť si našu galériu japonských plagátov v retro štýle.

Japonské umenie na plagátoch

Motívy, ktoré sme vybrali pre plagáty s japonským umením, sú vo vintage štýle. Japonská kultúra má predsa takú dlhú tradíciu, že sa oplatí z nej čerpať. Japonsko si dnes spájame s modernosťou a technológiou. Na druhej strane je staré Japonsko kultúrou samurajov, krásnych stavieb a ľudových krojov. To všetko nás dodnes fascinuje. Japonské umenie na našich plagátoch zobrazuje nádherné japonské krajiny aj obyvateľov tejto jedinečnej krajiny. Ponúkame plagáty vo vintage štýle s japonskými budovami, špecifickými loďami, krásnou krajinou a samozrejme s rozkvitnutými čerešňami. Môžeme obdivovať jedinečné pagody, ktoré si spájame s Áziou a Japonskom. Japonské umenie na plagátoch: aj na nich sú ľudia oblečení v kimonách, s charakteristickými účesmi a vejármi v rukách. Pri pohľade na tieto kresby a maľby sa môžete na chvíľu cítiť ako v ďalekom Japonsku pred niekoľkými stovkami rokov.

Japonské motívy na plagátoch – okrem bytov ich môžeme použiť aj ako nástennú dekoráciu v iných priestoroch. Kdekoľvek sa spomína Japonsko, plagáty s japonskou tematikou môžu byť dekoratívnym prvkom, ktorý dodá miestnosti tú správnu atmosféru. Napríklad v reštauráciách s japonskou kuchyňou a sushi alebo v obchodoch s ázijskou a svetovou kuchyňou.

Japonské plagáty vo vintage štýle

Naša spoločnosť používa najmodernejšie technológie tlače a papier najvyššej kvality. Japonské plagáty vo vintage štýle sa preto vyznačujú najvyššou kvalitou tlače a trvanlivosťou výrobkov. Potlač na japonských vintage plagátoch reprodukuje každý detail špecifickej, často ťažko napodobniteľnej japonskej techniky kresby. Podobné farby používali aj starí japonskí umelci. Na druhej strane zaručuje papier vynikajúcej kvality trvanlivosť plagátu a dodáva tlači jemný lesk. Spoločne vytvárajú krásnu nástennú dekoráciu s japonským motívom.

Prezrite si podobné: plagáty s reprodukciami obrazov, plagáty s grafikou Egona Schieleho.