Cestopisné plagáty

Cestovanie je dôležitým prvkom nášho života. Pre niektorých z nás je to nevyhnutnosť, pre iných vášeň, bez ktorej si nevedia predstaviť život. Prekaždú z týchto skupín sme pripravili galériu cestovateľských plagátov v retro štýle. Tí, ktorí z nejakého dôvodu nemôžu alebo nechcú cestovať, si to často kompenzujú čítaním cestopisov, blúdením s prstom na mape alebo jednoducho sledovaním televíznych relácií o vzdialených miestach. Cestovné plagáty môžu byť tiež náhradou cestovania. Ak si vyzdobíte izbu takýmito plagátmi, budete si môcť každý deň a kedykoľvek predstaviť, že ste niekde ďaleko.

vertikálne
horizontálne

Skutoční nadšenci cestovania si môžu vylepšiť výzdobu svojho domova a zvýrazniť svoju záľubu cestovateľskými plagátmi. Cestovateľské plagáty budú skvelým doplnkom k fotografiám na pamiatku a zdôraznia miesta, ktoré sú pre nás nezabudnuteľné.

Plagáty s cestovateľskou tematikou

Plagáty s cestovateľskou tematikou, ktoré sme vybrali do našej galérie, majú motívy v retro a vintage štýle. Môžeme si vybrať plagáty z grafiky rôznych desaťročí minulého storočia. Vďaka tomu je ponuka plagátov taká rozmanitá, že si každý nájde niečo pre seba a pre interiér svojho domova bez ohľadu na jeho zariadenie. Na plagátoch s tematikou cestovania vidíme plagáty propagujúce atrakcie na rôznych miestach a v krajinách Európy a sveta. Môžeme obdivovať, ako boli turisticky propagované Austrália, Španielsko alebo Nórsko. Ako nakresliť atrakcie Talianska alebo Grécka?

Plagáty z dovolenky

Plagáty s cestovateľskou tematikou môžu byť aj dekoráciou, ktorá vám pripomenie nezabudnuteľnú dovolenku. Fotografie vyvolávame čoraz menej často a ukladáme ich najmä na pevné disky. Avšak plagát z mesta alebo krajiny, kde sme strávili nádhernú dovolenku, môže nahradiť alebo doplniť klasické dekorácie. Ak dovolenkujete každý rok na inom mieste, môžete zvážiť vytvorenie celej výstavy dovolenkových plagátov s miestami, ktoré ste už navštívili. Možno to budú rovnaké plagáty z dovolenky, alebo napríklad obklopené vašimi fotografiami práve z tohto miesta.

Plagáty s cestovateľskou tematikou

Dnešná technológia tlače umožňuje naozaj veľa. Plagáty s cestovateľskou tematikou, ktoré ponúkame, majú priamu fotografickú kvalitu tlače a dokonale reprodukované farby. Na druhej strane, vysokokvalitný papier, ktorý používame na tlač plagátov s cestovateľskou tematikou zaručuje primeranú kvalitu. Farby vytlačené na plagátoch sú živé a pútavé. Plagáty s cestovateľskou tematikou sa dokonale rolujú a rozkladajú, perfektne priliehajú na stenu a sú usporiadané v rámoch alebo antirámoch.

Prezrite si podobné: americké cestovné plagáty, retro športové plagáty, plagáty so starými mapami.