Plagáty s jedlom a nápojmi

Plagáty s jedlom a nápojmi

Väčšina z nás sa rada dobre stravuje. Nielen radi ochutnávame, ale aj pozeráme na estetické, chutne vyzerajúce jedlá alebo nápoje. Pri pohľade na ne nám často pracujú chuťové poháriky. Niet preto divu, že si radi zdobíme svoje domovy dekoráciami, ako sú plagáty s jedlom a nápojmi.

vertikálne

Plagáty s jedlom, ktoré ponúkame v našom obchode, však nie sú len typické plagáty s fotografiami jedál a pokrmov. Snažili sme sa pripraviť niečo iné – plagáty s jedlom, ktoré nie sú také doslovné a líšia sa od klasických dekorácií v tomto štýle. Rovnako je to aj s plagátmi s nápojmi. Ani tu nenájdete doslovné prezentácie nápojov.

Plagáty s jedlom vo vintage štýle

Plagáty s jedlom, ktoré sme vybrali, väčšinou odkazujú na minulosť a sú zachované vo vintage štýle. Ide o reklamné plagáty potravinárskych výrobkov z minulých desaťročí. Ide o úžasnú sériu zaujímavých motívov jedla, ktoré sú vytlačené na vintage plagátovej doske a tvoria pôsobivú nástennú dekoráciu. Plagáty s jedlom vo vintage štýle sú oveľa viac ako len fotografia pokrmu.

Retro plagáty s nápojmi sú predovšetkým reklamy na nápoje z 20. storočia. Môžete si vybrať z tradičných nápojov a alkoholických nápojov. Keďže všetky plagáty s nápojmi sú vo vintage atmosfére, budú originálnou dekoráciou. Namiesto typických plagátov s farebnými nápojmi ponúkame jedinečné plagáty s motívmi nápojov odkazujúcich na históriu.

Kulinárske plagáty v retro štýle

Kulinárske plagáty v retro štýle sú ako stvorené na výzdobu kuchyne alebo jedálne v našich domovoch. Ak je výzdoba týchto miestností v klasickom, vintage alebo retro štýle, kulinárske plagáty v tomto štýle sem dokonale zapadnú. Je potrebné zdôrazniť, že kulinárske plagáty môžu byť z bezpečnostných dôvodov zarámované alebo umiestnené v antirámoch, aby sa v kuchyni nezašpinili alebo nepoškodili, pretože sa tam niekedy objavujú škvrny od vlhkosti alebo mastnoty. Kulinárske plagáty vo vintage štýle sú však aj dekoráciou vhodnou do gastronomických priestorov, ako sú reštaurácie. Mnohé z nich si majitelia zariadili v retro štýle. Nástenné dekorácie, ako napríklad kulinárske plagáty, len zvýraznia charakter priestoru. Okrem toho pomôžu vytvoriť zaujímavú atmosféru, ktorú si hostia určite zapamätajú. A ak hovoríme o jedle a kulinárskych špecialitách, nesmieme zabudnúť na bary a krčmy. Kulinárske plagáty s nápojmi podčiarknu atmosféru v týchto priestoroch a vzbudia záujem zákazníkov.

Prezrite si podobné: plagáty s retro módou, americké cestovné plagáty.