Anatomické plagáty

Anatomické plagáty

Galéria anatomických plagátov obsahuje najmä plagáty zobrazujúce anatomickú stavbu človeka. Niektoré z nich sú anatomické plagáty s opornou sústavou, iné so svalovou sústavou, sú tu aj anatomické plagáty s obehovou alebo s nervovou sústavou.

vertikálne
horizontálne

Naše anatomické plagáty zobrazujú človeka ako celok, ale približujú aj jednotlivé časti tela. Niektoré anatomické plagáty zobrazujú človeka spredu, iné zozadu alebo zboku.

Lekárske plagáty pre zdravotníctvo

Lekárske plagáty sú ideálny spôsob výzdoby stien v ordináciách lekárov a zdravotníckych zariadeniach. V závislosti od špecializácie prijímajúceho lekára v praxi si môžete vybrať vhodný lekársky plagát. Kardiológ si môže vybrať lekársky plagát s obehovou sústavou, ORL lekár lekársky plagát s anatómiou lebky a neurológ lekársky plagát s anatómiou nervovej sústavy. Lekárske plagáty sa výborne hodia aj do zdravotníckych zariadení. Môžu zdobiť nielen ordinácie, ale aj chodby alebo čakárne zariadení. Lekárske plagáty pre rehabilitačné kliniky, lekárske plagáty pre fyzioterapeutické kliniky, lekárske plagáty pre masážne miestnosti – tieto motívy nájdete v našej galérii lekárskych plagátov s ľudskou anatómiou. Plagáty anatómie človeka môžu zdobiť aj steny športových klubov a fitnes centier. Lekárske plagáty so svalovou sústavou sú prirodzený spôsob, ako zorganizovať takýto priestor a dodať mu správnu atmosféru.

Plagáty s anatómiou človeka

Plagáty s anatómiou človeka môžu zdobiť steny nielen zdravotníckych zariadení. Tieto typy dekorácií sa hodia aj pre základné, stredné či vysoké školy. V biologických a prednáškových miestnostiach plagáty s anatómiou človeka nielenže vytvárajú atmosféru a posilňujú účel miestnosti, ale môžu slúžiť aj ako učebná a vedecká pomôcka.

Vďaka použitiu modernej technológie tlače sa plagáty s anatómiou človeka vyznačujú fotografickou kvalitou potlače a dokonale reprodukovanými farbami. Na druhej strane vynikajúca kvalita plátna použitého pri tlači plagátov s anatómiou človeka zaručuje trvanlivosť a primeranú kvalitu plagátu. Vďaka ľahkému lesku sú farby vytlačené na plagátoch žiarivé a pútavé. Plagáty s anatómiou človeka sa dokonale rolujú a rozkladajú, perfektne priliehajú na stenu a sú usporiadané v rámoch alebo antirámoch.

Prezrite si podobné: retro plagáty zvierat, retro botanické plagáty.