Plagáty so zvieratami

Plagáty so zvieratami

Zvieratá sú veľmi pôsobivým motívom na všetkých druhoch dekorácií – aj na plagátoch. Každý má obľúbené zviera alebo zvieratá a rád sa obklopuje ich podobizňami. Pre niektorých sú to psy, pre iných mačky alebo kone. Iní dávajú prednosť divokým zvieratám – tigrom, levom alebo slonom. Preto na našich plagátoch zvierat nájdete väčšinu zvierat, ktoré máme radi a ktoré obdivujeme. Zvieratá na našich plagátoch sú zobrazené rôznymi spôsobmi. Ide o kresby, maľby a fotografie. Majú jedno spoločné – všetky plagáty zvierat sú pôsobivé dekorácie na stenu.

vertikálne
horizontálne

Plagáty domácich zvierat

Plagáty domácich zvierat sú samozrejme hlavne naše domáce zvieratá – plagáty so psami, mačkami alebo s koňmi. Každý fanúšik mačiek alebo psov sa rád obklopuje obrázkami týchto zvierat. Preto sú plagáty domácich zvierat veľmi obľúbené. Domáce zvieratá sú na plagátoch zobrazené v rôznych podobách a v rôznych záberoch. Niektoré sedia, niektoré ležia a iné sa spolu hrajú. Plagáty domácich zvierat ponúkame ako nástennú dekoráciu do každej izby. Môžu visieť v obývacej izbe, spálni alebo na chodbe. Môžu byť tiež dekoráciou a veľkou radosťou pre dieťa v jeho izbe.

Plagáty lesných zvierat

Niektoré z našich plagátov zobrazujú lesné zvieratá – zvieratá, ktoré žijú vo voľnej prírode, ktoré nás zaujímajú a ktoré obdivujeme. Lesné zvieratá na plagátoch obklopené prírodou vyzerajú mimoriadne dôstojne. Krása prírody a lesných zvierat vytvára jedinečnú dekoráciu. Plagáty lesných zvierat sa môžu stať ozdobou domov na vidieku, lesníckych chát, ako aj miest, kde sa poskytujú agroturistické služby. Nesmieme zabúdať, že plagáty s lesnými zvieratami sú aj návrhmi interiérového dizajnu v školách, škôlkach a na iných miestach, kde sú príroda a zvieratá dôležitou témou. Plagáty s lesnými zvieratami sa dajú použiť aj v dome alebo byte, ak ich výzdoba zodpovedá tomuto typu nástennej dekorácie.

Plagáty divokých zvierat

Technológia digitálnej potlače, ktorá sa dnes používa, umožňuje reprodukovať každý detail motívu a každú farbu na plagátoch divokých zvierat. Vďaka tomu majú plagáty z našej galérie zvierat fotografickú kvalitu potlače. Na druhej strane, plátno najvyššej kvality, ktoré používame na naše plagáty divokých zvierat, zaručuje trvanlivosť a vysokú kvalitu našich plagátov. Najmä vďaka nemu sú naše plagáty divokých zvierat neohybné, ľahko sa zrolujú a po rozložení hladko priľnú k stene a usporiadajú sa v ráme.

Prezrite si podobné: plagáty s morskými živočíchmi, botanické retro plagáty.