Športové plagáty

Športové plagáty

V kategórii športových plagátov sme zhromaždili plagáty prezentujúce najmä cestné športy – cyklistiku a motocyklové športy. Všetky sú udržiavané vo vintage štýle a pripomínajú nám obdobie rozkvetu cyklistiky a motoristického športu. Na začiatku minulého storočia, keď do nášho života začali vstupovať motorové vozidlá, sa začal pretekársky boom, ktorý nás fascinuje dodnes. Preto nás športové plagáty s určitou nostalgiou prenesú do obdobia rozkvetu cyklistiky a motocyklového športu. Vyberte si svoj obľúbený plagát alebo športové plagáty vo vintage štýle a budete sa cítiť ako súčasť motocyklových pretekov.

vertikálne
horizontálne

Cyklistické plagáty

Kto z nás rád jazdí na bicykli? Niektorí ľudia stále považujú bicykel za základný komunikačný prostriedok. Niektorí z nás si ešte pamätajú vzrušujúce cyklistické preteky – ako napríklad Preteky mieru alebo Giro d'Italia – ktoré pravidelne vysielala televízia. Niet divu, že odkedy ľudia začali jazdiť na bicykloch, začali na nich aj pretekať. Na cyklistických plagátoch v retro štýle predstavujeme prvé desaťročie popularity bicyklov. Pri pohľade na pretekárov na bicykloch z 30. a 40. rokov sa môžeme cítiť, akoby sme tam boli. Fotografie na cyklistických plagátoch nás prenesú do čias, keď boli cyklisti jedným z najväčších športových idolov. Cyklistické plagáty však nie sú len staré fotografie. Sú to tiež reprodukcie starých plagátov s motívom bicyklov. Tieto nádherné kresby na cyklistických plagátoch budú skutočným zážitkom pre každého milovníka bicyklov.

Motocyklové plagáty

Galéria športových plagátov nie je len o bicykloch. Sú to tiež nádherné motocyklové plagáty vo vintage štýle. Motocykle sú predsa vozidlá, ktoré majú obrovské množstvo fanúšikov. Ako môžete vidieť na našich motocyklových plagátoch, vždy to tak bolo. Motocykle sú nielen pohodlný dopravný prostriedok, ale aj životný štýl, s ktorým sa stotožňuje mnoho ľudí.

Cestné športové plagáty vo vintage štýle

Plagáty s cyklistikou vo vintage štýle môžeme zavesiť v našich domovoch a na iných miestach. Milovníci bicyklov a cyklistiky si nimi môžu vyzdobiť každú miestnosť. Cyklistické plagáty vo vintage štýle sa hodia do obývacej izby, spálne aj predsiene. Ak je dieťa fanúšikom cyklistických športov, takýto plagát môže visieť aj v jeho izbe. Nič vám tiež nebráni v tom, aby ste zdôraznili svoje záujmy tým, že zavesíte cyklistický plagát vo vašej kancelárii. Retro plagáty v retro štýle sú tiež ideálna dekorácia na steny športových, najmä cyklistických klubov.

Prezrite si podobné: retro cestovateľské plagáty, retro olympijské plagáty, retro automobilové plagáty.