Plagáty cesta do Ameriky

Plagáty cesta do Ameriky

Americké plagáty z našej galérie sa zameriavajú na tému cestovania po Spojených štátoch. Vybrali sme jedinečné americké plagáty vo vintage štýle, ktoré odkazujú na tému cestovania po USA a rozmanitosť tejto jedinečnej krajiny. Na plagátoch Travel America sú zobrazené reklamy a propagačné informácie pre každý štát a mesto. Všetky pochádzajú z rôznych období 20. storočia a pripomínajú roky najväčšej prosperity v USA.  Pre tých, ktorých fascinujú Spojené štáty , budú cestovné plagáty z Ameriky určite jedinečným zážitkom.

vertikálne

Americké plagáty v štýle vintage

Americké plagáty v štýle vintage sa budú páčiť každému z nás. Hlavne preto, že sú veľmi rôznorodé, a to z hľadiska témy, štýlu aj farby. Vďaka tomu si každý nájde americký vintage plagát, ktorý bude vhodný pre neho a pre štýl jeho bytu. Fanúšikovia slnečnej Kalifornie alebo horúceho Las Vegas nájdu medzi našimi americkými plagátmi mnoho motívov v štýle retro zobrazujúcich práve tieto miesta. Rovnako ako tí, ktorých viac fascinuje New York alebo Chicago. Plagáty z týchto miest sú najväčším lákadlom našej galérie plagátov z Ameriky.

Americké turistické plagáty

Zozbierali sme turistické plagáty z Ameriky z rôznych období. Takže máme skvelé reklamné plagáty v retro štýle zo 40. a 50. rokov. Z obdobia, keď sa Amerika rozvíjala po druhej svetovej vojne. Sú tu aj turistické plagáty zo 60. a 70. rokov v populárnom štýle pop-artu s jasnými farbami a zaujímavými kresbami. Americké turistické plagáty v retro štýle v našej galérii sú zväčša reklamné plagáty pre spoločnosti pôsobiace v cestovnom ruchu. Americké turistické plagáty zobrazujú preto reklamy leteckých spoločností alebo autobusových prepravcov. Ďalej sú tuturistické plagáty propagujúce americké mestá alebo štáty a atrakcie, ktoré sa tam nachádzajú.

Plagáty z ciest po USA

Plagáty z ciest po USA odporúčame všetkým, ktorí majú blízko k americkému kontinentu. Niektorí preto, že tam žili alebo tam majú blízkych, iní preto, že ich fascinuje rozmanitosť tejto jedinečnej krajiny. Všetci môžu svoje záujmy zvýrazniť pomocou turistických plagátov USA ako dekorácie do obývacej izby, spálne alebo inej miestnosti v dome. Plagáty z ciest po USA sú také univerzálne, že ich môžeme zavesiť do akejkoľvek miestnosti, na chodbu, ale aj do kuchyne či kúpeľne.

Pozrite si podobné: cestopisné plagáty, plagáty s jedlom a nápojmi.