NÁKLADY NA DOPRAVU
Naše výrobky zasielame bezplatne na Slovensku.
TERMÍN DODANIA
Čas dodania závisí od krajiny odoslania.
Vnútroštátna preprava (Poľsko) trvá približne 2 – 3 pracovné dni.
Preprava v Európe trvá približne 3 – 5 pracovných dní.
Preprava do USA trvá približne 2 – 3 pracovné dni.
Preprava do iných miest môže trvať 4 – 6 pracovných dní.
SLEDOVANIE ZÁSIELKY
Svoju zásielku môžete sledovať z našej kancelárie až k vám domov. Na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri nákupe, vám bude zaslaná informácia o sledovaní.
POSTUP ODOSIELANIA
1. Balíček vám bude doručený až domov. Ak chcete zabezpečiť čo najlepšie doručovacie služby, pridajte všetky podrobnosti o svojej adrese (napr. poschodie, číslo bytu).
2. Ak pokus o doručenie k vašim dverám zlyhá, balík môže byť doručený vášmu susedovi alebo sa kuriér môže pokúsiť doručiť balík nasledujúci deň.
3. Ak sa opätovné doručenie nepodarí, balík bude doručený do najbližšej pobočky kuriérskej spoločnosti alebo na miesto vyzdvihnutia. Dostanete e-mail s oznámením, kde sa váš balík nachádza.
4. GLS: Na vyzdvihnutie balíka máte približne 4 – 6 dní. Po uplynutí tohto času bude balík odoslaný späť do spoločnosti Vintage Posteria.
FedEx: Musíte kontaktovať najbližšiu pobočku kuriérskej spoločnosti a dohodnúť si ďalší pokus o doručenie. Zákazník má na to 3 dni. Čím skôr však kontaktujete spoločnosť FedEx, tým lepšie.

V prípade problémov s doručením nás kedykoľvek kontaktujte!
CHYBNÝ TOVAR
Ak ste dostali poškodený alebo chybný výrobok, čo najskôr kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom na nasledujúcej e-mailovej adrese: info@vintageposteria.sk. Nezabudnite pripojiť fotografie výroboku/obalu. Po uznaní reklamácie vám pošleme príslušný výrobok alebo vám vrátime peniaze.
ČO SA STANE, AK SI NEVYZDVIHNEM BALÍK?
Za tovar, ktorý nám bol vrátený z dôvodu, že si zákazník tovar nevyzdvihol, účtujeme poplatok 32 PLN na pokrytie nákladov na balné a náklady na spätnú dopravu.