Plagáty Alica v Krajine Zázrakov

Inšpirovaní neobyčajným svetom kúziel, ktorým je vyplnený román Lewisa Carolla „Alica v krajine zázrakov“, sme vytvorili najkúzelnejšiu kolekciu vintage plagátov v našom obchode. Zoznámite sa so Šialeným klobučníkom, zvedavou Alicou, dobrodružnou Srdcovou kráľovnou, múdrou mačkou Škľabkou, alebo radšej budete nasledovať Bieleho králika?

vertikálne

Plagáty Alica v Krajine Zázrakov

Kolekcia plagátov „Alica v Krajine Zázrakov“ bola vytvorená pre milovníkov tohto jedinečného románu Lewisa Carrolla. Originálne diela Williama Hendersona, ktoré sme premenili na retro plagáty, boli pôvodne vytvorené pre spoločnosť The Players Producing Company of Chicago v roku 1915. Henderson pre nich navrhol kostýmy a scénografiu pre novovytvorenú hru založenú na jedinečnom svete, ktorý vytvoril L. Caroll. Vďaka modernej technológii a kvalitnej tlači sa dnes jeho úžasné ilustrácie môžu stať ozdobou každého interiéru, ktorému chýba trochu kúzla.

Plagáty s rozprávkovým motívom v interiérovom dizajne

Snívali ste v detstve o tom, že vaša izba bude pripomínať jednu z čarovných krajín, ktoré boli tak živo opísané v rozprávkach, ktoré vám čítali rodičia? Kto o tom nesníval! Rozprávkový motív v detskom interiéri bol vždy prítomný, ale čoraz častejšie sa objavuje aj v dizajne obývacích izieb a spální.

Rozprávky nám ponúkajú únik od každodenných starostí a povinností. Rovnaké očakávania máme aj od svojho domova, v ktorom sa snažíme vytvoriť dokonalé útočisko a miesto na oddych. Preto sa pri navrhovaní vysnívaného priestoru oplatí pozrieť sa na ilustrácie alebo grafiku, ktoré boli vytvorené vďaka inšpirácii rozprávkovým svetom. Plagáty vo vintage štýle z kolekcie „Alica v Krajine Zázrakov“ budú skvelým doplnkom vašej obrazovej galérie v obývacej izbe alebo nad posteľou v spálni.